Belor Agro -jälleenmyyjät

Koko Suomen kattava jälleenmyyjäverkostomme viljelijän asialla.

Jälleenmyyjien yhteystiedot

Etelä-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Berner, Antti Mäkelä antti.makela@berner.fi PUNKALAIDUN 040 579 1890
Berner, Antti Saarelainen antti.saarelainen@berner.fi LOIMAA 050 517 0614
Berner, Ari Räikkä ari.raikka@berner.fi SALO JA LOIMAA 040 665 1696
Berner, Asko Myllymäki asko.myllymaki@berner.fi HÄMEENLINNA 040 553 4755
Berner, Bengt Aspelin bengt.aspelin@berner.fi PORNAINEN 040 479 2513
Berner, Juha Ihanainen juha.ihanainen@berner.fi KOUVOLA 040 149 5234
Berner, Juha Mikola juha.mikola@berner.fi LOIMAA 050 349 4524
Berner, Kari Erkkilä kari.erkkila@berner.fi NOKIA 0500 958 300
Berner, Kristian Mikola kristian.mikola@berner.fi LAITILA 040 574 7387
Berner, Liisa Harkkila liisa.harkkila@berner.fi SALO 044 770 5769
Berner, Loimaa Lopotintie 2 32210 LOIMAA
Berner, Markku Ketonen markku.ketonen@berner.fi LOIMAA 044 748 0548
Berner, Mika Isokääntä mika.isokaanta@berner.fi SALO 040 579 0994
Berner, Minna-Mari Purtsi-Toimi minna.mari.purtsi-toimi@berner.fi TURKU 040 707 6040
Berner, Outi Aaltonen outi.aaltonen@berner.fi SALO 040 651 7774
Berner, Pasi Pulkkanen pasi.pulkkanen@berner.fi NURMIJÄRVI 040 579 2645
Berner, Pekka Harju pekka.harju@berner.fi HAMINA 040 184 2148
Berner, Petri Mäkinen petri.makinen@berner.fi KOSKI TL 0500 703 420
Berner, Petteri Perttola petteri.perttola@berner.fi PORNAINEN 040 579 2462
Berner, Veikka Auranen veikka.auranen@berner.fi SALO 040 616 4389
Karjaan Rauta Oy Lepinpellonkatu 7
10320 KARJAA 019 279 31
Maatalous Meriläinen Oy Heloittajankatu 6
15520 LAHTI 03 875 810

Länsi- ja Keski-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Berner, Ari Pahkala ari.pahkala@berner.fi KALAJOKI 040 677 0430
Berner, Asko Seppänen asko.seppanen@berner.fi KALAJOKI 040 623 4130
Berner, Jarmo Aho jarmo.aho@berner.fi HAAPAJÄRVI 0500 289 078
Berner, Johan Willman
johan.willman@berner.fi

JEPUA 050 462 6042
Berner, Juha Kuusisto juha.kuusisto@berner.fi SEINÄJOKI 040 579 3567
Berner, Kenneth Asp kenneth.asp@berner.fi MAALAHTI 040 579 3042
Berner, Mauno Mäkitalo mauno.makitalo@berner.fi TURKU 044 748 0511
Berner, Mika Ristilä mika.ristila@berner.fi JALASJÄRVI 040 540 8027
Berner, Mikko Laitinen mikko.laitinen@berner.fi HANKASALMI 040 776 5999
Berner, Mimmi Valkonen mimmi.valkonen@berner.fi JOROINEN 040 579 4115
Berner, Noora Talvitie noora.talvitie@berner.fi SEINÄJOKI 040 614 6928
Berner, Pasi Nummela pasi.nummela@berner.fi PORI 0400 970 913
Berner, Sanna-Riikka Wahala sanna.riikka.wahala@berner.fi KOKEMÄKI 040 584 4960
Berner, Sofia Setola sofia.setola@berner.fi KOKEMÄKI 040 660 5970
Berner, Suvi-Pauliina Finnilä suvi-pauliina.finnila@berner.fi SEINÄJOKI 0500 158 427
Berner, Turku Orikedonkatu 12 20380 TURKU
Lantmännen Agro Jyväskylä Kankitie 4 40320JYVÄSKYLÄ 014 362 0799
Jyväs-Maatalous Oy Miilukatu 10a
40320 JYVÄSKYLÄ 0400 164715
Lantmännen Agro TampereJuhansuonkatu 6 37150 NOKIA 044 722 5622
Kitinojan Kauppa Oy Kauppatie 10 61470 KITINOJA 044 580 4221
Rauta ja maatalous Kipakka Ky Vehmassuontie 3 69950 PERHO 06 863 1550
Siementila Suokas Oy Kokonkyläntie 248 61800 KAUHAJOKI 040 502 7257
Lantmännen Agro LapuaMyllykyläntie 35 62100 LAPUA050 5700 180
Ojan Rauta OyRuutihaantie 5 84100 YLIVIESKA044 799 7300

Itä-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Berner, Asko Seppänen asko.seppanen@berner.fi SIILINJÄRVI 040 623 4130
Berner, Mikko Laitinen mikko.laitinen@berner.fi HANKASALMI 040 776 5999
Berner, Mimmi Valkonen mimmi.valkonen@berner.fi JOROINEN 040 579 4115
K-Rauta Lieksa Energiatie 1 81700 LIEKSA 040 710 1100
Lantmännen Agro Joensuu Kaltimontie 6 80100 JOENSUU 050 311 2020
Lantmännen Agro Savonlinna Pajatie 28 57210 SAVONLINNA 015 555 0131

Pohjois-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Berner, Jarmo Aho jarmo.aho@berner.fi HAAPAJÄRVI 0500 289 078
Berner, Johan Willman johan.willman@berner.fi JEPUA 050 462 6042
Lantmännen Agro Kuusamo
Luomantie 4 93600 KUUSAMO 020 740 1040
Lantmännen Agro Pudasjärvi Tuotantotie 1 93100 PUDASJÄRVI 020 752 8260
Lantmännen Agro Suomussalmi
Risteentie 1 89600 SUOMUSSALMI 010 440 9100
Lantmännen Agro T Junes Oy Kisällinkatu 6 95420 TORNIO 050 389 0821
Jälleenmyyjien yhteystiedot

Jälleenmyyjät kartalla

Jälleenmyyjät kartalla

© Belor Agro Oy. Kaikki oikeudet pidätetään.