Belor Agro -jälleenmyyjät

Koko Suomen kattava jälleenmyyjäverkostomme viljelijän asialla.

Jälleenmyyjät kartalla

Jälleenmyyjät kartalla

Jälleenmyyjien yhteystiedot

Etelä-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Lantmännen Agro Hämeenlinna Luukkaankatu 4 13110 HÄMEENLINNA 020 7964441
Lantmännen Agro Karjaa Ratakatu 26 10300 KARJAA 019 27931
Lantmännen Agro Lahti Heloittajankatu 6 15520 LAHTI 03 875810
Lantmännen Agro Lohja Tynninkuja 5 08200 LOHJA 019 36261
Lantmännen Agro Nurmijärvi Kuusimäentie 11 01900 NURMIJÄRVI 020 7964436
Lantmännen Agro Orimattila Vesitornintie 1 16300 ORIMATTILA 03 872530
Lantmännen Agro Porvoo Mestarintie 8 06100 PORVOO 019 5290100
Maatalous Meriläinen Oy Lapinjärventie 14A 06100 PORVOO/LAPINJÄRVI 040 5753925
Lantmännen Agro Riihimäki Teollisuuskatu 6 11130 RIIHIMÄKI 02 07964430
Paipis Centralbod PL 3 04131 SIPOO 01 309464
Lantmännen Agro Forssa Lepistönkatu 1 30100 FORSSA 03 4242200
Lantmännen Agro Häijää Tupurlantie 7 38420 HÄIJÄÄ 03 5187081
Lantmännen Agro Huittinen Kauppiaskatu 1 32700 HUITTINEN 044 5933020
Rautanet-Koski Oy Hongistontie 3 31500 KOSKI 02 484920
Lantmännen Agro Kouvola Kaitilankatu 20 45130 KOUVOLA 05 5356000
Lantmännen Agro Loimaa Lopotintie 2 32210 LOIMAA 02 7625100
Lantmännen Agro Salo Meriniitynkatu 11 24100 SALO 02 77751
Lantmännen Agro Somero Turuntie 1 31400 SOMERO 02 779300
Lantmännen Agro Tampere Juhansuonkatu 6 37510 NOKIA 03 3571800
Berner, Pekka Harju pekka.harju@berner.fi HAMINA 040 184 2148
Berner, Pasi Pulkkanen pasi.pulkkanen@berner.fi NURMIJÄRVI 040 579 2645
Berner, Petri Mäkinen petri.makinen@berner.fi KOSKI TL 0500 703 420
Berner, Minna-Mari Purtsi-Toimi minna.mari.purtsi-toimi@berner.fi TURKU 040 707 6040
Berner, Kari Erkkilä kari.erkkila@berner.fi NOKIA 0500 958 300
Berner, Antti Mäkelä antti.makela@berner.fi PUNKALAIDUN 040 579 1890
Berner, Asko Myllymäki asko.myllymaki@berner.fi HÄMEENLINNA 040 553 4755
Berner, Petteri Perttola petteri.perttola@berner.fi PORNAINEN 040 579 2462
Berner, Bengt Aspelin bengt.aspelin@berner.fi PORNAINEN 040 479 2513
Berner, Juha Ihanainen juha.ihanainen@berner.fi KOUVOLA 040 149 5234
Berner, Kyösti Skippari kyosti.skippari@berner.fi KOUVOLA 0500 193 163
Berner, Kristian Mikola kristian.mikola@berner.fi LAITILA 040 574 7387
Berner, Mika Isokääntä mika.isokaanta@berner.fi SALO 040 579 0994
Berner, Outi Aaltonen outi.aaltonen@berner.fi SALO 040 651 7774
Berner, Veikka Auranen veikka.auranen@berner.fi SALO 040 616 4389
Berner, Ari Räikkä ari.raikka@berner.fi SALO JA LOIMAA 040 665 1696
Berner, Liisa Harkkila liisa.harkkila@avena.fi SALO 044 770 5769
Berner, Eeva-Liisa Lehto eeva-liisa.lehto@berner.fi KOKEMÄKI 040 482 5306
Berner, Sanna-Riikka Wahala sanna.riikka.wahala@berner.fi KOKEMÄKI 040 584 4960
Berner, Roope Mäkitalo roope.makitalo@berner.fi KOKEMÄKI 040 589 0884
Berner, Pasi Nummela pasi.nummela@berner.fi PORI 0400 970 913

Länsi- ja Keski-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Lantmännen Agro Seinäjoki Hautomonkatu 2 60100 SEINÄJOKI 044 7405000
Lantmännen Agro Tervajoki Loukontie 1 66440 TERVAJOKI 050 3660287
Maatalousliike Puska Oy Harvakyläntie 20 66440 TERVAJOKI 06 4785023
Lantmännen Agro Ilmajoki Aamukuja 11 60800 ILMAJOKI 06 424 2600
Seinäjärven Rajala Oy Telekuja 7 63300 ALAVUS 050 0929200
Lantmännen Agro Alavus Talankuja 3 63300 ALAVUS 020 7790260
Lantmännen Agro Eura Filppulantie 14 27510 EURA 02 83870200
Lantmännenagro Nivala Hanketie 4 85500 NIVALA 08 4458500
Lantmännenagro Haapajärvi Vitikantie 4 85800 HAAPAJÄRVI 08 764808
Lantmännen Agro Oulu
Tikkasentie 4 90410 OULU 010 8350280
Lantmännenagro Kajaani
Nuaskatu 8 H 3 87400 KAJAANI 040 6105250
Jyväs-Maatalous Oy
Miilukatu 10 A 40320 JYVÄSKYLÄ 040 0164706
K-Rauta Ähtäri
Jokenkuja 4 63700 ÄHTÄRI 04 2410501
Lantmännen Agro Jyväskylä Kankitie 4 40320 JYVÄSKYLÄ 01 43620799
Lantmännenagro Kankaanpää Rautatienkatu 4
38700 KANKAANPÄÄ 02 572900
Lantmännen Agro Toholampi Kannustie 7 69300 TOHOLAMPI 06 8817700
Lantmännen Agro Kauhajoki Savikyläntie 15 61800 KAUHAJOKI 020 7562 420
Siementila Suokas Oy Kokonkyläntie 248 61800 KAUHAJOKI 040 5027257
Lantmännen Agro Kauhava Kehätie 41 62200 KAUHAVA 06 4347500
Kitinojan Kauppa Oy Kauppatie 10 61470 KITINOJA 044 5804221
Maatalousliike Puska Oy Asematie 22 66400 LAIHIA 06 477 0119
Lantmännen Agro Lappeenranta Mäntysuonkatu 3 53100 LAPPEENRANTA 05 54426000
Lantmännen Agro Lapua Myllykyläntie 35 62100 LAPUA 06 4330400
Rauta ja maatalous KIPAKKA Oy Vehmassuontie 3 69950 PERHO 06 8631550
Lantmännen Agro Pori Satakunnankatu 37 28130 PORI 044 5933010
Lantmännen Agro Jyväskylä,
Saarijärven kenttämyynti
Myllymäentie 2 43100 SAARIJÄRVI 044 7614593
Lantmännen Agro Jalasjärvi Keskustie 31 61600 JALASJÄRVI 050 5552924
Lantmännen Agro Turku Orikedonkatu 12 20380 TURKU 010 3391000
Lantmännen Agro Peräseinäjoki Keskustie 16 61100 PERÄSEINÄJOKI 050 5865001
Lantmännen Agro Viitasaari Kauppakaari 3 44500 VIITASAARI 040 3000850
Lantmännen Agro Reisjärvi Levonperäntie 65 85900 REISJÄRVI 08 776782
Lantmännen Agro Lapväärtti
Hallitie 1 64300 LAPVÄÄRTTI 040 7112060
Lantmännen Agro Maalahti
Maalahdentie 525 66140 ÖVERMALAX 040 0230975
Lantmännen Agro Vörå Larvvägen 53 66600 VÖRÅ 06 3843400
K-Rauta Kangasniemi Joutsantie 22 51200 KANGASNIEMI
Lantmännen Agro Ylivieska Ruutihaantie 5 84100 YLIVIESKA 044 799 7370
Lantmännen Agro Kalajoki Merenojantie 4 85100 KALAJOKI 044 7997380
Isojoen Maatalouspiste Toivontie 4 64900 ISOJOKI
Berner, Johan Willman johan.willman@berner.fi JEPUA 050 462 6042
Berner, Mika Ristilä mika.ristila@berner.fi JALASJÄRVI 040 540 8027
Berner, Kenneth Asp kenneth.asp@berner.fi MAALAHTI 040 579 3042
Berner, Jarmo Aho jarmo.aho@berner.fi HAAPAJÄRVI 0500 289 078
Berner, Asko Seppänen asko.seppanen@berner.fi
KALAJOKI 040 623 4130
Berner, Mimmi Valkonen mimmi.valkonen@berner.fi JOROINEN 040 579 4115
Berner, Mikko Laitinen mikko.laitinen@berner.fi HANKASALMI 040 776 5999
Berner, Juha Kuusisto juha.kuusisto@berner.fi SEINÄJOKI 040 579 3567
Berner, Noora Talvitie noora.talvitie@berner.fi SEINÄJOKI 040 614 6928
Berner, Suvi-Pauliina Finnilä suvi-pauliina.finnila@berner.fi SEINÄJOKI 0500 158 427
Berner, Pekka Vaarasto pekka.vaarasto@avena.fi VAASA 040 558 5846
Berner, Ari Pahkala ari.pahkala@berner.fi KALAJOKI 040 677 0430

Itä-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Lantmännen Agro Joensuu Kaltimontie 6 80100 JOENSUU 050 3112020
Lantmännen Agro Juuka Kirkkotie 8 83900 JUUKA 050 3112020
Lantmännen Agro Kiuruvesi
myyntikonttori
Topintie 1 74700 KIURUVESI 050 5792226
Lantmännen Agro Nurmes Porokyläntie 13 75530 NURMES 050 3112020
Lantmännen Agro Vieremä
myyntikonttori
Vieremäntie 6 74200 VIEREMÄ 050 5790204
Lantmännen Agro Juva Pyydystie 3 51900 JUVA 020 7870500
Lantmännen Agro Savonlinna Pajatie 28 57210 SAVONLINNA 015 5550131
K-Rauta Lieksa Energiatie 1 81700 LIEKSA 040 7101100
K-Rauta Pieksämäki Selkiöntie 2 76100 PIEKSÄMÄKI
Berner, Mimmi Valkonen mimmi.valkonen@berner.fi JOROINEN 040 579 4115
Berner, Mikko Laitinen mikko.laitinen@berner.fi HANKASALMI 040 776 5999
Berner, Asko Seppänen asko.seppanen@berner.fi SIILINJÄRVI 040 623 4130

Pohjois-Suomi

Jälleenmyyjä Osoite Postinumero Postitoimipaikka Puhelinnumero
Lantmännen Agro, T Junes Oy Kisällinkatu 6 95420 TORNIO 050 389 0821
Lantmännen Agro Suomussalmi
Risteentie 1 89600 SUOMUSSALMI 010 4409100
Lantmännen Agro Kuusamo
Luomantie 4 93600 KUUSAMO 020 7401040
Lantmännen Agro Pudasjärvi Tuotantotie 1 93100 PUDASJÄRVI 020 7528260
Berner, Johan Willman johan.willman@berner.fi JEPUA 050 462 6042
Berner, Jarmo Aho jarmo.aho@berner.fi HAAPAJÄRVI 0500 289 078
Jälleenmyyjien yhteystiedot

© Belor Agro Oy, 2021. Kaikki oikeudet pidätetään. Design by Oddmob.